Szanowni Czytelnicy,

Informujemy, że Biblioteka dostosowała swoje procedury do ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
Administratorem danych osobowych Czytelników biblioteki jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z siedzibą przy ul. Mikołowskiej 72A, 40-065 Katowice.
Administrator powołał inspektora ochrony danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zaproponuj nam zakup dokumentów, których nie mamy w swoich zbiorach, a które mogą przydać się Tobie oraz innym Czytelnikom.

Prosimy o wysyłanie sugestii  na adres:

Pytania prosimy kierować na adres: