ZAMKNIĘCIE BIBLIOTEKI

Informujemy, że od dnia 13.03.2020 Biblioteka jest zamknięta do odwołania.
W związku z tym, nie ma możliwości zwrotu lub wypożyczenia książki. Naliczanie kar za nieterminowy zwrot książek zostało wstrzymane, a termin zwrotu książek zostanie przedłużony o czas zamknięcia Biblioteki.

Informujemy jednocześnie, że Biblioteka AWF im. J. Kukuczki w Katowicach nie posiada własnego repozytorium zbiorów cyfrowych. Ze zbiorów cyfrowych chronionych prawem autorskim, dostępnych w repozytorium Academica można korzystać wyłącznie na wyznaczonym w Czytelni i zaopatrzonym w specjalistyczne oprogramowanie komputerze. Obecnie jest to niemożliwe. Z zasobów repozytorium Academica, nieobjętych ochroną praw autorskich można korzystać bez logowania pod adresem https://academica.edu.pl/. Administrator tej bazy nie przewiduje obecnie otwartego dostępu do wszystkich zasobów repozytorium.

Zachęcamy Państwa do korzystania z zasobów elektronicznych baz danych Ebsco i Ovid, do których dane dostępowe można uzyskać pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informujemy, że zarejestrowani czytelnicy Biblioteki Śląskiej lub jednej z 26 bibliotek publicznych na Śląsku, mogą, po otrzymaniu kodu w tych bibliotekach, korzystać przez Internet z czytelni Ibuk. Szczegółowe informacje: https://www.bs.katowice.pl/pl/dla_czytelnikow/ibuk

O wszelkich zmianach w zakresie dostępu do zbiorów cyfrowych i zasobów elektronicznych, zarówno krajowych, jak i lokalnych (Biblioteka AWF) będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie Biblioteki.

W sprawach bardzo pilnych prosimy kontaktować się z:

 

Godziny otwarcia

Wypożyczalnia

Tel. 32 207 51 79

poniedziałek, wtorek, czwartek

9.00 - 14.00 
(w godz. 14.00 - 17.30 obsługa poprzez Czytelnię)

środa, piątek

9.00 - 14.30

sobota

9.00 - 14.00

 

Czytelnia

Tel. 32 207 51 79

poniedziałek, wtorek, czwartek

9.00 - 17.30

środa, piątek

9.00 - 14.30

sobota

9.00 - 14.00