GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI WE WRZEŚNIU


W dniach 07–30.09.2020 Wypożyczalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.30.
Potwierdzenia o braku zaległości na koncie bibliotecznym są przesyłane zainteresowanym osobom w godzinach pracy Wypożyczalni.

O wszelkich zmianach godzin otwarcia Wypożyczalni będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej Biblioteki.

 

 

25 MAJA BIBLIOTEKA URUCHAMIA WYPOŻYCZALNIĘ

Od 25 maja br. zapraszamy Czytelników ponownie do Wypożyczalni. Realizowane będą zamówienia i zwroty książek. Czytelnia, stanowiska komputerowe, szafki depozytowe i hole biblioteczne będą niedostępne do odwołania.

Podstawowe zasady korzystania z Wypożyczalni:

  1. Wypożyczalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 14.00 (w soboty nieczynne).
  2. W Wypożyczalni nie będzie możliwości skorzystania ze stanowisk komputerowych. Zamówienia na książki można składać wyłącznie przy użyciu własnego sprzętu.
  3. Wszystkie zwracane książki poddawane są trzydniowej kwarantannie i dopiero po tym czasie mogą być ponownie wypożyczone.
  4. W Wypożyczalni obowiązują przyjęte zasady bezpieczeństwa: obowiązkowe maseczki lub inny sposób zakrycia ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.
  5. W Wypożyczalni może przebywać maksymalnie po jednej osobie w strefie wypożyczeń i zwrotów. Pozostałe osoby oczekują poza holem wypożyczalni, z zachowaniem bezpiecznej odległości.
  6. Stanowiska obsługi wyposażone są w przesłony ochronne oraz odpowiednie środki dezynfekujące.
  7. O wszelkich zmianach w funkcjonowaniu Biblioteki będziemy informować na bieżąco.

Pracownicy Informacji Naukowej pracują w trybie zmianowym. W celu usprawnienia obsługi oraz zminimalizowania czasu bezpośredniego kontaktu między pracownikami, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy w sprawach związanych z dorobkiem naukowym lub innymi dokumentami przygotowywanymi przez dział.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 32 207-53-60 (od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30-15.30)

W sprawach pilnych prosimy o kontakt:
• Kierownik Biblioteki: mgr Mariusz Pacha, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 207-51-48
• Kierownik Działu Udostępniania Zbiorów, Informacji i Dokumentacji Naukowej: mgr Katarzyna Pajerska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 207-52-17, 32 207-53-60 (sprawy związane z dorobkiem naukowym i dostępem do baz danych)
• Kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów: mgr Katarzyna Baran, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 207-51-35