IBUK LIBRA - DODATKOWE TYTUŁY DO KOŃCA MAJA BR.

Informujemy, że z okazji Tygodnia Bibliotek IBUK Libra udostępniła pakiet dodatkowych 70 tytułów m.in. z medycyny, zarządzania i psychologii. Są one dostępne na 4 pierwszych stronach przeglądu tytułów w zakładce "Książki w moich bibliotekach" i będzie można z nich korzystać do końca maja br.

IBUK LIBRA

IBUK Libra to kolekcja książek elektronicznych  (299 wykupionych tytułów) z zakresu kultury fizycznej, medycyny, fizjoterapii, nauk ekonomicznych, prawa, nauk społecznych i wielu innych. 

Baza jest dostępna na komputerach uczelnianych oraz, po zalogowaniu - dla studentów i pracowników AWF w Katowicach - w Internecie.

Zobacz: https://libra.ibuk.pl/ 

Baza jest dostępna dla studentów i pracowników AWF w Katowicach. Przypominamy, że w celu dostępu do kolekcji prosimy o przesłanie e-maila z prośbą o otrzymanie PIN-u na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko oraz numer legitymacji studenckiej (studenci AWF w Katowicach) a w przypadku pracowników AWF w Katowicach o przesłanie e-maila koniecznie ze służbowego adresu.

Następnie należy wejść na stronę http://www.libra.ibuk.pl/ , założyć konto i/lub zalogować się oraz wpisać PIN otrzymany od Biblioteki. Szczegółowa instrukcja dostępna jest pod adresem: https://biblioteka.awf.katowice.pl/images/dokumenty/nowa_ibuk_libra-jak_zaczac-20621.pdf

Pobierz Przewodnik IBUK

Obsługa IBUK Libra - filmy