BAZY DANYCH

Szanowni Państwo,

Informujemy o otwarciu 2-miesięcznego dostępu testowego do bazy Rehabilitaton Reference Center, który potrwa do 19 czerwca 2017 r. Baza dostępna jest w ramach konsorcjum EBSCO automatycznie dla sieci adresów IP instytucji oraz z komputerów domowych i urządzeń mobilnych przy wykorzystaniu loginu i hasła dostępnego w Dziale Informacji Naukowej.

W ramach dostępu do baz EBSCO, do listy publikacji AZ (Full Text Finder) została dołączona kolekcja eKsiążek z projektu Gutenberga wraz z archiwami, pakiet Free Medical Journals oraz tytuły DOAJ (Directory of Open Access Journals). W styczniu 2017 zostało podłączonych wiele innych zasobów Open Access, między innymi De Gruyter Open, Free Access Journals (HighWire), Nature Journals Online (Open Access), czy też zasoby Elsevier i Wiley w wolnym dostępie. Zapraszamy Państwa do korzystania z tych zasobów.

WEJŚCIE z komputerów Uczelni

Od 1 stycznia 2017 Uczelnia uzyskała dostęp do elektronicznej wersji czasopism "Journal of Strength and Conditioning Research" oraz  "Strength and Conditioning Journal" – na platformie OVID. 

WEJŚCIE z komputerów Uczelni

Korzystanie na komputerach poza uczelnią jest możliwe po uzyskaniu hasła w Dziale Informacji Naukowej.

ZASADY REJESTRACJI DOROBKU NAUKOWEGO

Prace są rejestrowane na podstawie dostarczonych przez autorów:

  • druku zgłoszenia publikacji do dorobku naukowego:
  • kserokopii, nadbitek bądź plików w formacie pdf.                                                                  

Dostarczone materiały powinny zawierać:                                                  

  • pełny tekst artykułu lub rozdziału,
  • informację o afiliacji,
  • stronę tytułową i wydawniczą czasopisma,
  • w przypadku pozycji zwartej - stronę tytułową, wydawniczą, spis treści i wstęp.

Druk zgłoszenia czynnego udziału w konferencji: wraz z programem konferencji lub certyfikatem potwierdzającym czynny udział w wydarzeniu.

Korespondencję można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.