Szanowni Państwo,

Informujemy, że do końca kwietnia br. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach ma otwarty dostęp testowy do bazy Rehabilitation Reference Center. Baza została dodana na platformę EBSCOhost uczelni i dostęp do niej jest taki sam jak do innych baz EBSCO na stronie http://search.ebscohost.com/
Rehabilitation Reference Center (RRC) jest narzędziem z zakresu medycyny opartej na dowodach dla lekarzy specjalistów z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: http://health.ebsco.com/products/rehabilitation-reference-center

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że dnia 24 lutego 2015 roku zmarła w wieku 67 lat Śp. Anna Przybyłowicz, wieloletni pracownik Biblioteki Głównej Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 28 lutego br. o godz. 13.00 w kościele p.w. Matki Bożej Niepokalanej Jutrzenki Wolności w Katowicach, ul. Gawronów 20, a pogrzeb na cmentarzu przy ul. H. Sienkiewicza.

Pracownicy Biblioteki AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w okresie wakacyjnym zmianie ulegają godziny pracy Biblioteki.

W okresie 17.07 - 22.09.2017  Wypożyczalnia i Czytelnia będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.30.

W soboty w sierpniu i wrześniu Biblioteka będzie nieczynna.

Nowości w katalogu komputerowym (OPAC)

Aby sprawdzić nowości, które udostępnia Biblioteka należy przejść do katalogu komputerowego. Po zalogowaniu się (jako użytkownik, lub jako anonim) wybieramy z głównego menu opcję Nowości:

Nowości w OPAC

W okienku wpisujemy okres czasu w dniach. Ukazuje nam się lista pozycji wpisanych do katalogu w tym okresie (w układzie alfabetycznym według tytułów):

Lista pozycji w OPAC

Nowości w czasopiśmie "Bibliotheca Nostra"

Biblioteka Główna opracowuje zestawienia nowości książkowych nabytych w danym kwartale. Zestawienia te publikowane są w czasopiśmie "Bibliotheca Nostra". Opisy bibliograficzne nabytków ułożone są według działów, a przy każdym opisie umieszczone są sygnatury, pod jakimi można znaleźć daną pozycję.

PRZEJDŹ DO NAJNOWSZEGO NUMERU "BIBLIOTHECA NOSTRA"